2007’den bu yana, dünya çapında on iki lokasyonda 1.200’den fazla çalışanla hizmet veren Statista, iş, bilim ve kamu sektöründen 2,5 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısına bilimsel standartlara göre yüksek kaliteli ve güvenilir veri ve istatistiklere erişim sağlar.

Statista.com

statista.com tescilli anketler, özel ikincil kaynaklar ve 22.500 kaynaktan toplanan verilerden oluşan 80.000 konu ve 170 sektörle ilgili verilere, iç görülere ve eğilimlere erişim sunan bir portaldır ve dünya çapındaki en büyük istatistiksel veritabanlarından biridir.

Consumer Insigts

Statista Consumer Insights tüketicinin çevrimdışı ve çevrimiçi dünyasını kapsayan tüketim ve medya kullanımına ilişkin küresel bir bakış açısı sunmaktadır. Bu analizler 56 ülke ve bölgede gerçekleştirilen 2.000.000’dan fazla çevrimiçi görüşmeye dayanmaktadır. 80 milyondan fazla tüketiciye sahip bir panelin gücünden yararlanın. Tüketicilere, markalara ve pazarlara hakim olun.

Statista Consumer Insights ile kolaylaştırılmış pazar araştırma araçlarına ve özel Statista anketlerinin tüm sonuçlarına erişebilirsiniz. Veritabanı, 15.000’den fazla uluslararası markayı kapsar ve 500’den fazla sektör ve konuda ülke ve trend karşılaştırmaları oluşturmak için farklı zaman dilimleri ve ülkeler arasında geçiş yapmanıza olanak tanır.

Company Insigts

Company Insights, pazar değerlendirmenize başlamak için ihtiyaç duyduğunuz verilere erişmenizi sağlar. Dünya çapındaki özel ve halka açık şirketler hakkında en önemli bilgileri bir bakışta bulabilir, yeni hedef pazarları belirlebilir, pazar oyuncularını anlayıp karşılaştırabilirsiniz. Veya potansiyel müşteri listeleri oluşturun – hepsi sadece birkaç tıklama ile mümkün.

Veritabanı, dünya çapında 100 milyondan fazla şirket için şirket bilgilerini ve temel şirket ölçümlerini kapsar. 200’den fazla ülke ve bölgede, 100’den fazla sektörde ve 50’den fazla trendde özel sıralamalara erişebilirsiniz.

eCommerce Insights

Statista eCommerce Insights ile, dünya çapındaki çevrimiçi mağazalar, pazarlar ve şirketler hakkında kapsamlı bilgi sağlayan bir veritabanı olan ecommerceDB’ye erişebilirsiniz. En önemli kilit rakamlara ve piyasa oyuncularına genel bir bakış elde edin veya kapsamlı pazar ve gelir analizleri gerçekleştirin. eCommerce Database, e-ticaret ortamını küresel düzeyde tüm yönleriyle anlamak için doğru araçtır.

eCommerceDB 30 binden fazla çevrimiçi mağazayı, 300’den fazla p azaryerini, 70’den fazla finansal ve performans KPI’ını, 500’den fazla raporu ve 50’den fazla ülkeyi kapsar.