Gizlilik Politikası

Bu Gizlilik Politikasında, firmamızın kişisel verileri ne şekilde toplandığı ve bu verilerin nasıl korunduğu belirtilmiştir.

EaZy Solutions web sayfası üzerinden E-Bülten aboneliği yaptığınızda, Deneme Talep Formu doldurduğunuzda veya EaZy Days etkinliğimize kayıt yaptırdığınızda sizin sağlamış olduğunuz kişisel bilgilerinizi (isim-soy isim, kurum bilgileri, telefon, kurumsal IP adresi veya e-posta adresleri gibi) toplayabiliriz.

Kişisel Veriler de dahil olmak üzere, üçüncü kişilerden ve iş ortaklarından, kurum web sayfalarından, entegre hizmetler gibi EaZy Solutions dışındaki kaynaklardan bilgi edinebiliriz. Topladığımız bilgileri daha iyi hedeflenmiş, ilgili içerik ve hizmetleri yayınlamak için kullanabiliriz. Bunları yayınlamak için üçüncü kişilerin hizmetlerini kullandığımızda, kişisel olarak tanımlanmanıza yol açacak bilgileri açığa çıkarmadığımızdan emin oluruz ve kişisel bilgileri bu politikaya uygun olarak ele alırız.

Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz, bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi kendilerine gelen bilgilendirme iletisindeki link üzerinden yapabilir.

Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya yetkisiz üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Genel kural olarak kişisel bilgilerinizi EaZy Solutions dışından herhangi biriyle paylaşmayız. Ancak, kişisel bilgilerinizi bazen güvenilir üçüncü şahıslarla paylaşabiliriz. Bunlar; size bilgilendirme mesajları almama tercihi sunmak koşuluyla, ürün ve hizmetleri hakkında bilgi göndermek isteyen işbirliği içinde olduğumuz yayıncılar, gerekli olması halinde yasa yürütme veya hükümet yetkilileri, toplu bilgilendirme yapılmasını sağlamak amacıyla tasarlanmış sistemlerdir.

Firmamız, işbu “Gizlilik Politikası” hükümlerini dilediği zaman sitede yayınlamak veya kullanıcılara elektronik posta göndermek veya sitesinde yayınlamak suretiyle değiştirebilir. Gizlilik Politikası hükümleri değiştiği takdirde, yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve önerileriniz için [email protected] adresine eposta gönderebilirsiniz. Firmamıza ait aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Firma Ünvanı: Kolay Çözümler Bilgi Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.
Adres: EGS Business Park Yesilkoy Mah. Ataturk Cad. B2 Blok No:14 Bakırköy ISTANBUL
Eposta: [email protected]
Tel: +90 (0) 212 669 2359