Bentham Science Publishers, hızla büyüyen e-kitap koleksiyonunun yanı sıra 120’den fazla online ve basılı hakemli dergisi bulunan önemli bir STM dergi yayıncısıdır. 1993 yılından bu yana, Bentham Science Publishers; Eczacılık, Mühendislik, Biyomedikal ve Tıp alanındaki araştırmacıların bilgi ihtiyaçlarına önemli katkılarda bulunmaktadır.

BENTHAM E-JOURNALS

Bentham Science Publishers 120’den fazla yüksek kalitede süreli yayın yayınlamaktadır.

Yayınları; İlaç Araştırma ve Geliştirme, Tıp alt uzmanlıkları, Mühendislik, Teknoloji ve Sosyal Bilimler alanlarında çeşitli disiplinleri kapsamaktadır. Dergiler, Journal Citation Reports / Science Edition, MEDLINE / Index Medicus, PubMed, Scopus, Chemical Abstracts ve EMBASE gibi kaynaklarda endekslenmektedir.

BENTHAM EBOOKS

Bentham Science; Tarım, Kimya, Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri, Yer ve Çevre Bilimleri, Mühendislik ve Teknoloji, Yaşam Bilimleri, Malzeme Bilimleri, Matematik ve İstatistik, Tıp, Nanobilim, Farmasötik Bilimler, Fizik ve Astronomi ve Sosyal Bilimler gibi her alanda e-kitaplar yayınlamaktadır.

Bentham e-Kitapları, dünya çapındaki profesyonellere, akademisyenlere, kurumsal araştırmacılara, mezunlara ve lisans öğrencilerine ilgi duydukları alanda en güncel bilgileri sunar.