Belçika’da kurulan ve hızla Avrupa’ya açılmakta olan Signpost, binlerce kuruma hizmet vererek yazılım ve donanım desteği sağlamaktadır. Sahip oldukları deneyimi, Microsoft, Adobe ve Google gibi güçlü iş ortakları ve teknik bilgisi ile birleştiren Signpost, en iyi hizmeti verebilmek adına müşteri memnuniyeti ve müşteri başarısı odaklı çalışır.

Academic Software

Academic Software, akademisyen ve öğrencilerin eğitim hayatları boyunca kullanacakları tüm uygulamaları tek bir platformda birleştirip kolaylık sağlayan, kurumlar adına program lisanslama işlemlerini yürütüp çok daha avantajlı maliyetlerle sunan avantajlı bir platformdur.

Özellikle pandemi koşullarında önemi daha da anlaşılan uzaktan erişim sürecinde de fayda sağlayacak olan bu platformun kurumsal açıdan size sağlayacağı en önemli avantaj, neredeyse tek bir uygulama lisansı ücretine karşılık gelen bir bedelle birden çok programı lisanslı, orijinal ve en güncel sürüm ile kullanma imkanı tanıyacak olmasıdır. Sürekli teknik destek imkanı da sunan Academic Software, öğrenci ve akademisyenlerinize çok sayıda ek fayda sağlayacaktır.