Bir Sage Kaynağı olan Hubro Education’ın ödüllü iş simülasyonları ile İşletme ve Pazarlama gibi alanlardaki öğrencilerin iş dünyasını deneyimleyerek öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Kullanımı kolay simülasyonlar, öğrencileriniz için harika öğrenme deneyimleri oluşturmanızı sağlar.

Hubro Business

Özellikle Sosyal Bilimler alanında güçlü olmak üzere 910 tam metin e-dergi bulunan Sage Premier, özellikle son dönemlerde tıp, teknik bilimler ve fen bilimleri alanlarında da içeriğini genişletmektedir.

Hubro Sustainable Business

Kâr, insanlar ve gezegen – günümüz işletmeleri üçüne de dikkat etmek zorundadır. Bu iş simülasyonunda öğrencileriniz finansal sürdürülebilirlik ile çevresel ve sosyal sorumluluk arasında denge kurmak zorunda.

Hubro Marketing

Hubro Pazarlama Simülasyonu, öğrencilerinizin pazarlama kararlarının pazardaki konumlarını nasıl etkilediğini deneyimlemelerini sağlar. Online pazarlama simülasyon oyunu, pazarlamanın temelleri, pazarlama yönetimi, pazarlama stratejisi ve hatta girişimcilik gibi dersler için mükemmeldir.

Hubro Strategic Marketing

IHubro Stratejik Pazarlama, Pazarlama Stratejisi derslerinde deneyimleyerek öğrenmenin mükemmel bir yoludur. İster MBA, ister yüksek lisans veya lisans programlarında kullanılabilir.

Hubro Finance

Hubro Finans Simülasyonu, öğrencilerinizin yatırım ve finans kararlarının şirketi bir bütün olarak nasıl etkilediğini görmelerine yardımcı olur. Kurumsal finans ve finansal yönetim gibi dersler için çevrimiçi bir simülasyon oyunudur.