Electude, 5 kıtaya yayılmış 30’dan fazla ülkedeki müşterileri ile dünyanın önde gelen otomotiv e-öğrenme şirketidir. Mesleki eğitime farklı yaklaşılması gerektiği inancına sahip olarak kurulmuş bir şirkettir. 20 yıldan fazladır, bu inanç öğrencilere en etkili, ilgi çekici ve eğlenceli öğrenme metodlarını sağlamaları için onları harekete geçirmiştir.

E-learning = Electude

30 yıllık araştırma ve uzmanlığa dayanarak geliştirilen Electude, uygulamalı oyun teknolojilerinden ve keşif tabanlı öğrenme ortamından yararlanarak otomotiv eğitim endüstrisinde devrim yaratan bir kaynaktır. Bu etkileşimli ve ilgi çekici öğretim çözümleri, meslek öğrencilerinin etkili bir şekilde öğrenmelerini sağlar ve öğretmenlere zaman kazandıran özel araçlar sunar. Electude kurucularının vizyonuyla hareket etmeye devam ediyor: doğru araçlarla herkes tam potansiyeline ulaşabilir!

Hafif araçlar, ağır araçlar ve sistem teknolojilerindeki programlarla Electude, sınıfta, iş yerinde veya evde eşit derecede iyi performans gösteren, son derece uyarlanabilir bir platform sunar. Kaynakla ilgili daha fazla bilgiyi www.electude.com adresinde bulabilirsiniz.