EaZy Solutions olarak, dünyanın önde gelen Fizik yayınlarına ev sahipliği yapan American Physical Society (APS)’nin Türkiye tek yetkili temsilciliğini üstlendiğimizi duyurmaktan memnuniyet duyarız!

American Physical Society (APS)’nin sunduğu yayınlar ve ANKOS anlaşması ile ilgili her türlü soru, sorun, öneri ve bilgi talebi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

American Physical Society (APS), seçkin araştırma dergileri, bilimsel toplantılar ve eğitimler, sosyal yardımlar ve uluslararası faaliyetleriyle Fizik bilgisini ilerletmek ve yaymak için çalışan, kar amacı gütmeyen bir organizasyondur. APS, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve tüm dünyada akademi, ulusal laboratuvarlar ve endüstrideki Fizikçiler dahil 55.000’den fazla üyeyi temsil etmektedir.
APS yayınları, uluslararası fizik topluluğuna hakemli araştırma dergileri, Physical Review dergilerinde yayınlanan en son araştırmalar hakkında haberler ve yorumlar, üyeler için ve üyeler hakkında haberler, Fizik ve dünyadaki yeri hakkında bilgiler gibi bilim politikası, eğlenceli ve eğitici bilim haberlerini içeren bloglarla hizmet vermektedir.

Physical Review Journals

Alanında önde gelen 15 hakemli araştırma dergisinden oluşan Physical Review dergi koleksiyonu, Physical Review serisi dışında, Physical Review Letters, Physical Review Materials ve Reviews of Modern Physics gibi önemli başlıkları bünyesinde barındırır.

Konuyla ilgili tüm soru ve talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.